Hakkımızda

Submarine SBM Derin ve İleri

Submarine (SBM Derin ve İleri ) Şubat 2010 yılında Enis Arslan tarafından İstanbul ‘da kuruldu. Profesyonel bir koç olan Enis Arslan iş dünyasındaki 20 yıllık İnsan kaynakları, eğitim ve yöneticilik deneyimini koçluk ve liderlik birikimini Submarine‘ e aktardı.

Tüm program liderleri, uzun yıllar kurumsal hayatta farklı yöneticilik pozisyonlarında çalışmış, deneyimli ve işine aşık, öğrenmeye açık, akredite profesyonel koçlardır.

Submarine kurumsal hayatta liderlerin koçluk ve liderlik becerilerinin gelişimine odaklı, ihtiyaca hizmet sunan bir organizasyondur.

Submarine kurumsal koçluk ve iç koç yetiştirme programı olan ICF onaylı BCA ( Business Coaching Advantage ) programını Kanadalı iş ortağı PDLG ( PeopleDynamics Learning Group Inc. ) ile birlikte Türkiye de de kurumlara yoğun olarak sunmaktadır. BCA (Business Coaching Advantage programı için www.businesscoachingadvantage.com adresinden daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz )

Submarine, BCA ( Business Coaching Advantage ) programı ile liderlerin bireysel olarak koçluk becerilerini geliştiren programlar sunarken, takımların ilişki kalitesini artırmayı ve derinleştirmeyi sağlayan sürece yayılan takım koçluğu programlarını da takım koçları ile gerçekleştirmektedir. Takım koçluğu sürecinde TDA ( Team Diagnostic Assessment ) ölçüm araçlarının lisanslı kullanım haklarına da sahiptir.

Deneyimli ve akredite koçlarımız ile kurumsal hayatta liderlere bireysel Liderlik Koçluğu da öncelikli hizmet alanlarımızdan bir tanesidir. Üst-orta düzey yöneticilerin liderlik yetkinliklerini Liderlik Koçluğunun avantajlarını birebir koçluk görüşmeleri ile gerçekleştiririz.